| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum se conecteaza castile la pc, sunt cu microfon si am buton de volum pe fir. am scos boxele si am pus castile in loc ca altfel nu merge deloc si se aude numai pe partea stanga (castile azi leam luat); trebuie setat ceva, nu stiu ce sa fac stie cineva?
raspundeti va rog happy

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Conecteaza castile pe culori. Jack-ul verde il bagi in locasul verde, jack-ul roz in locasul roz. Daca ai doar un fir la casca, il introduci in locasul verde din spatele PC-ului.

| anonim_4396 explică (pentru HDR10):

S! am facut asta din prima; alte optiuni?

1 răspuns: