| MarkOneAdi123 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce mi se descarca controllerul de la xbox asa de repede? Exista o modalitate de a-l incarca cu fir ca la playstation? Mie s-a luat sa tot cumpar baterii.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Foloseste cablul ala de date daca cumperi si baterii reincarcabile sau le scoti pe celelalte.

| MarkOneAdi123 explică (pentru Wr3nch):

Tu ce baterii folosesti?

| Wr3nch a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Eu folosesc baterii normale dar am controllerul de xbox 360 care consuma destul de putin. Plus ca nu am dock de incarcare, deci nu are rost sa cumpar acumulatori pentru el,

| lpavel a răspuns:

Foloseste un cablu de date pentru telefon Samsung, este bun si pentru controllerul xbox! asa am si eu happy

| MarkOneAdi123 explică (pentru lpavel):

Sigur nu se strica de tot? laughing)

| lpavel a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Cum sa se strice? daca folosesti cablul atunci nici nu mai ai nevoie de baterii!