| Mony a întrebat:

Ce baterii sa cumpar pentru aparatul fotoX?( ca se descarca prea repedesad... le incarc cu incarcatorul de baterii da nu tin multsadangry

P. S folosesc baterii AA (daca ajuta la ceva)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateriile ce se potrivesc la apartul foto sint cele care au asa ceva inscriptionat pe ele. Nu vreau sa fac reclama asa ca nu dau nume. Toate sint scumpe si identice...
Daca ai putea, incerca bateriile de ikea, se vind la cutii de 10 bucati. Vei ramine uimit cit pot tine, depasesc cu mult durata de functionare a celor cu reclama!
Ultima oara costau circa 20 de lei cutia de 10 bucati. ( adolf )

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Mie mi se par foarte bune Energizer argintii (sunt special pentru aparate foto)si chiar sunt mai bune ca alte tipuri

| missReckless a răspuns:

Duracel. Sunt singurele care merg la camera mea foto. probabil la fel si pentru a ta.

| paodoolse a răspuns:

Cumpara duracelwinking sunt cele mai bune fundita?:X:X:

| maxy2343 a răspuns:

Eu zic ca energizer argintii sunt fb tin mult fata de celelalte baterii care le-am folosit