| Vendx360 a întrebat:

Stie cineva un adaptor wireless pentru pc care sa fie capabil sa prinda semnalul la o distanta destul de mare?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Ce inseamna "distanta destul de mare"? Pentru ca este o diferenta intre 250 de metri si 2, 5 kilometri. Deasemenea, conteaza mai putin distanta, cat obstacolele dintre emitator si receptor (pereti, garduri, copaci etc.). Vrei un raspuns/sfat, pune intrebarea potrivita si da toate detaliile care o pot face clara.

| Vendx360 explică (pentru JackR):

Obstacolele sunt 2 pereti.