| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, un adaptor wireless cam de la ce distanta poate sa prinda semnal, ce face el, si mai spuneti-mi cum fac sa prinda adaptoru si de la pc semnal si sa ma pot conecta, cine imi spune, primeste FUNDA! + VOT.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe GOOGLE tutoriale video cu raspunsuri la antrebarila tale, uite un link util. bafta. http://forum.softpedia.com/......tl-wn727n/

| Ungureanus a răspuns:

Adaptorul wireless capteaza semnal, se conecteaza la un port usb al pc-ului, de regula capteza pana la 10 metri, asta intr-un bloc din prefabricate