| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un adaptor wireless bun. Rooterul meu este in sufragerie la 3 pereti distanta de camera mea, si vreau sa imi iau un adaptor capabil sa capteze semnalul la distanta asta.
Acesta o fi bun: http://m.emag.ro/adaptor-wireless-tp-link-usb-2-0-tl-wn7 22n/pd/E8RV7BBBM/

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Mie personal mi se pare destul de bun si ca pret dar si ca specificatii si cred ca o capteze fara probleme. O zi buna.

| K0sti a răspuns:

Nu cred ca face fata la 3 pereti! Poate asta, desi cred ca nici asta nu e cine stie ce: http://m.emag.ro/......EZ23TBBBM/

| Figgernaggot a răspuns (pentru K0sti):

Multumesc de raspuns.
P.p.s. telefonul meu (Nexus 4) prinde 1 sau 2 din 4 liniute dupa astia 3 pereti. Sper sa nu fie mai slab ca un receiver de telefon.

| K0sti a răspuns (pentru Figgernaggot):

Pentru putin! Problema se mai pune si de stabilitate a semnalului, nu numai de putere! Degeaba e puternic, daca e instabil si invers!

| Figgernaggot a răspuns:

P.s. este pentru un calculator, nu pentru un laptop.

| Figgernaggot a răspuns:

Am decis sa imi cumpar asta: TP-Link TL-WDN4800 foarte ieftina si foarte buna. Mi-as fi luat Asus PCE-AC68, dar e prea scumpa