Întrebare recomandată | TbW a întrebat:

Știu că nu este categoria potrivită.
Am niște dvd-uri cu niște poze si video-uri cu amintiri și nu imi citeste laptop ul dvd-urile. Cum fac sa mi le citeasca sau sa recuperez pozele? Dvd-urile sunt noi nu sunt zgariate.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate ca tipul de DVD nu e compatibil cu cititorul de la laptopul tau. De exemplu mie nu imi citeste dvd-rw sau dvd-uri de 8. Mergi la cineva care are un pc/alt model de laptop, poate le poti pune pe stick. Sau cumpara un dvd reader extern compatibil cu formatul.

| RaAlexandra a răspuns:

Sunt profesionisti care se ocupa cu asa ceva si iti pot trece ce ai pe dvd pe cd