| AndreeaIT a întrebat:

Am si eu o problema, am un CD cu poze de la banchet si nu le pot vedea deoarece laptop-ul mi-l citeste ca fiind video. Ce program pot descarca in asa fel ca sa pot vizualiaza pozele?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Poate chiar e video. Se intra pe CD cu Explorerul de fisiere din windows si se cauta prin dosarele de pe CD. Daca sunt si fisiere imagine, acestea se vor putea deschide din Explorer cu programul implicit de vizualizare a pozelor din laptop. Eu folosesc irfanview pentru a vedea poze. Daca sunt numai fisiere video facute din poze atunci trebuie extrase cadre din acel film.

| AndreeaIT explică (pentru LinxCont):

Sunt numai poze. Colegii l-au deschis si sunt in jur de 300 de poze. La mine il deschide cu Media Player. Oricum multumesc mult de raspuns!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune cd ul cu poze pe un dvd player si le vezi pe televizor.