| cristeaalex a întrebat:

Salut tocmai mi so stricat placa video de 64 mb imi mergea messengeru inainte sa se strice de cand mi-am cumparat placa video de 8 mb nu mai merge crying(( nici la magazine nu este placa video mai mare deci stici ceva sa mearga? am windows xp cand intru in mess pun id si pw si imi da eroare va rog macar un site sa vb pe messs dau 5 fundite please

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Depinde de placa ta de baza.
Dar daca ai avut de 64mb atunc ai un pc foarte vechi.Cumpara una tot de 64mb sau 32mb.

6 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Daca vrei o noua placa video, ce buget ai?

| cristeaalex explică (pentru OctaLoL):

Ce fel de placa? de cati mb

| spaghetty a răspuns:

Cum adica aveai placa video de 64 mb si acum tiai pus de 8mb? Se mai gaseste asa ceva? Si e normal sa nu iti mearga.E prea mica placa video.

| cristeaalex explică (pentru spaghetty):

As luat mai mare dar nu gasesc

| OctaLoL a răspuns (pentru cristeaalex):

Ce buget ai?

| spaghetty a răspuns (pentru cristeaalex):

Depinde de placa ta de baza.
Dar daca ai avut de 64mb atunc ai un pc foarte vechi.Cumpara una tot de 64mb sau 32mb.

| WizzaRd55 a răspuns:

Placa video de s 64 de mb?
Placa video de 8 mb?
Mai este asa ceva?
Normal frate ca nu-ti merge messu.Shi mario abia ceti merge. Cumparati si tu frate de cel putin 256mb.