| IncorrectUsername a întrebat:

Acum 1 luna mi s-a stricat tastatura deoarece am varsat apa pe ea. Puteti sa-mi spuneti ce sa-i fac? Nu imi ziceti sa imi cumpar alta, pentru ca mi-a cumparat pana acum vreo zece tastaturi si a zis ca daca o stric si pe asta nu imi mai ia alta... funda! P.S.Numi merg butoanele acestea.c,ctrl,enter,shift,z,x, v, m...

3 răspunsuri:
| Giho a răspuns:

Eu zic că dacă ai stricat deja vreo zece, repară din zece măcar una.
Dar am o întrebare la tine, cînd ai vărsat apa pe ea, pc-ul era aprins?

| Giho a răspuns:

Dacă zici că nu merg următoarele litere atunci problema e de la plasticul acela din tastatură, dacă ai vreo tastatură care defectul nu e acesta atunci schimbăl.