| FabiTbx a întrebat:

Am varsat pe tastatura apa si nu imi mai merg butoanele 1234567890 [le-am scris de pe o tastatura virtuala] si f-urile. Imi trebuie neaparat o tastatura virtuala cu F-uri pana imi cumpar una dar nu gasesc... ma puteti ajuta? Funda

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

On-Screen Keyboard din sistemul de operare văd că are F. Încearcă să scoți toate butoanele din tastatură și să scoți toată apa din ea, poate reușești să o repari.

| FabiTbx explică (pentru RaduTN):

Am incercat, imi poti explica cum ajung la el?

| RaduTN a răspuns (pentru FabiTbx):

La ce? La On-Screen Keyboard? Scrie la search in windows On-Screen Keyboard.