| frederyc a întrebat:

Am auzit ca in februarie apare GTA 5 pe PC. Nu stiu daca imi va merge. Acesta este PC-ul meu:
-Windows 7
-2, 80 GHz, 2 RAM(nu stiu cum sa-l maresc)
-placa video GeForce 630 de 4096MB
Imi va merge?

5 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Placa video e OK
Ram-ul si cu procesoru praf! Ai cumva laptop? Daca da ai facut o alegere destul de proasta.

| frederyc explică (pentru SlenderMan299):

Nu, am un PC de 7 ani doar placa video e de anul asta si windows-ul e de anul trecut. Si RAM-ul nu prea conteaza pentru ca imi merge MOST WANTED la high graphics si uitate la cerintele RAM aici:http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=2021

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu va merge.