| VULKAN a întrebat:

Am cumparat recent un pc complet la 400€ si a mers cateca zile si dupa am inceput sa am 10 fps sau chiar mai putin cand joc csgo, am schimbat placa video si tot la fel imi merge aveti idee ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Alexaaaaaaandrrrus a răspuns:

Probabil nu ai instalat driverele, incearca sa iti instalezi driverele de pe internet, cele de placa video si celelalte importante. Daca nu merge, dezinstaleaza windows-ul. Daca nici asta nu merge, iti recomand sa trimiti PC-ul la garantie spunandu-le problema.

| VULKAN explică (pentru Alexaaaaaaandrrrus):

Eu încă nu am instalat draiverele doar l-am aprins si atat.
Am sa incerc sa le instalez.
Mersi mult

1 răspuns: