| robetelu123 a întrebat:

Am dat la Antivirus sa imi stearga tot ce nu este bun...iar acum nu mai merge sa intru pe nimic! Spune ceva de o aplicatie cu numele Win32 Application! dar daca eu i-au downloadaru-l si nu mi-l deschide ce mai pot face? Dau funda! App: Debia am intrat pe internet. Pentru ca debia am gasit ceva care deschide internetul!

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Pai Win32 este un virus destul de puternic si sa stii ca daca spune asa la tot ce intri inseamna ca ai FULL VIRUSAT calculatorul.
Imi pare rau cred ca trebuie reinstalat windowsul.
Va trebuie sa formatezi tot.

| robetelu123 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Ok...in principiu ma gandeam si eu sa il reinstalez...dar nu stiu probabil exista o solutie happy