| Raduu4ever a întrebat:

Am o problema la calculatorul meu. La toate programele inafara de google chome, mozilla firefox si internet explorer imi spune in ce folder a fost gasit si "is not a valid Win32 application", si nu ma lasa sa intru in programul respectiv, deci ce ar trebui sa fac? Va rog ajutatima! Funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Clar...
Trebuie sa reinstalezi Windows-ul sau sa inlocuiesti tot folderul System 32.
Poti sa il downloadezi de pe net. big grin

| Raduu4ever explică (pentru Cherilyn):

Mi-ai putea da un anumit site? Eu nu il gasesc...

4 răspunsuri:
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Inseamna ca nu le-ai instalat bine sau ca le-ai dezinstalat si ai dat click pe o comanda rapida.Pa!

| Raduu4ever explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Tot ce mi-ai spus tu sunt prostii... nu intelegi ca la orice program imi spune treaba asta?

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns (pentru Raduu4ever):

Atunci inseamna ca un program a sters anumite date