| ionut55 a întrebat:

am descarcat dupa net jocul euro truk simulator 2 l-am instalat a pornit dar cand sa joc se vede tirul si bordul tirului se vad inpaienjenat si m-am uitat si pe net la videoclipuri se se vedea perfect tirul si bordul si daca maresc rezolutia incepe sa mearga sacadat cu ce ma puteti ajuta dau funda

Răspuns Câştigător
| RapCatAlexx a răspuns:

Salut mai bine sterge-o si dupa instaleza si descarco de pe alt site

| ionut55 explică (pentru RapCatAlexx):

Am incercat de mai multe or idar tot asa se vede

| ionut55 explică (pentru RapCatAlexx):

Am incercat de mai multe ori dar nu a mers

4 răspunsuri:
| ionut55 explică (pentru RapCatAlexx):

Daca descarc euro truk simulator 2 dupa saitu pe care mi -l-ai dat tu nu imi da craku care mil cere cand intru in joc! imi poti face rost si de crack