| razvan2258 a întrebat:

am deschis un sv de cs si nu stiu unde sa il postez casa il populez. Aveti vreo idee?
daca dorit IP server : 10.10.15.171:27015

2 răspunsuri:
| Shac0 a răspuns:

Pai razvan 1) i pui pe TPU 1 facut 2 il pui la status si scrii pentru cei care se joaca cs 3) il pui pe facebook daca ai 4) ii mai pui i unele servare si cam asta e tot o sa se populeze big grin

| razvan2258 explică (pentru Shac0):

Pe TPU l-am pus, la status l-am pus, am trimis Ym pe mess la toata lista si am mai pus pe cineva sa trimita, pe facebook l-am pus, dar pe alte servere nu stiu daca am voie ca fac reclama
si totusi nu sa populat