| Costi21FTW a întrebat:

Am instalat de ieri jocul H1z1 dar dupa 10 min de joc mi se umplu rami imediat si merge greu jocul + pc-ul in general dupa ce inchid jocul. Ce sa fac sa nu se mai umple rami si sa pot juca bine cat vreau. Tin sa mentionez ca am pus setarile pe very low si tot asa face iar la pc am 12GB ram un procesor i7 si o placa video 750 Ti.

2 răspunsuri:
| Costi21FTW explică:

Jocul are virusi? Din cauza aceasta este?

| PainTech a răspuns (pentru Costi21FTW):

Nu. Virusii incetinesc in general procesorul, nu prea au treaba cu ramii. Pur si simplu spatiul necesar rularii jocului mai mare decat ai tu acum. Poti incerca sa :
- Folosesti un stick ca memorie ram virtuala, gasesti pe net ( metoda ieftina, nerecomandata )
- Cumperi alti rami.