| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am instalat un joc spintires 2014 si l-am pornit si mergea jocul perfect si dupa 2-3 minute am iesit din joc si cand sa intru nu mai vrea jocul sa se porneasca arata imaginea neagra si atat si sageata jocului.
Jocul imi merge la very high deci din ce cauza nu mai vrea sa se aprinda jocul?

3 răspunsuri:
| RobertoDelRio a răspuns:

Probabil ai solicitat placa video si nu mai vrea sa accepte jocul

| catalin542000 explică (pentru RobertoDelRio):

Salut mmm curios nu-i prima data cand o solicit si este puternica 3 gb ddr5 382 bity mmm oare sa fie din cauza asta dar am mai solicitat-o de multe ori si nu s-a intamplat asta.

| Lulea_Cosmin_1994 a răspuns:

Poate o fi demo deorece trebuie sa il cumeperi ca sa te poti juca