| anonim_4396 a întrebat:

am instalat un player video si acesta mi-a instalat inca cateva prostii care atunci cand deschid o fila noua se deschide un site anume inloc sa fie alb sa scriu site-ul pe care doresc sa intru cum pot scoate aia
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta pentru ca dai Next, Next, Next fara sa te uiti pe ce dai click! Ce browser folosesti? Dezinstaleaza extensia din browser!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| deM0 a răspuns (pentru neluL):

Am Google Chrome dar nu stiu care-i problema ca la instalarea acelui program am debifat chestiile alea dar tot le-a instalat... straight face si am dat si la extensii si le-am scos pe toate dar tot degeaba...

| neluL a răspuns (pentru deM0):

Mai ai pagina de start in Chrome?
Mergi la Menu->Optiuni. La Start Page (pagina curenta) selecteaza -> deschideti urmatoare pagina si bifeaza si casuta care urmeaza pentru a-ti pune butonul pentru home page in browser.Pentru Google scrie linkul: https://www.google.ro/

Răspuns utilizator avertizat