| xIULYANx a întrebat:

.Am nevoie de ajutorul vostru..Caut un server privat de metin2 (fara ip sau hamachi) care sa aiba rate mai mari de 500, iteme epice, sa cresti repede, lv maxim 150 si sa fie tare.
Dau funda.happy

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| xIULYANx explică (pentru NAdrian):

Crede-ma ca nu sunt disperat dupa metin. Joc doar de distractie cand nu am ce face. In rest nu. Multumesc oricum pentru sfat.

| ggradina a răspuns:

Pai ai putea incerca Metin 2 Hotstyle sau Metin 2 mondial sunt faine amandoua acum ccre iti placee

| xIULYANx explică (pentru ggradina):

Metin2 Hotstyle il stiu...am sa incerc mondial...