| sundoku a întrebat:

am o intrebare care sunt parolele sa cresc lvl mai mare sau daca nu ieste cum sa cresc mai repede dau funda raspunsului corect

Răspuns Câştigător
| Mitzzăăă a răspuns:

Presupun ca Metin / 4 Story. SIMPLUU`, NU EXISTA. Dar poti sa omori monstrii aia si tot cresti straight face.

| sundoku explică (pentru Mitzzăăă):

Atunci zi-mi si tu de unde fac rost de conturi de nivel mai mare

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In primul rand ce legatura are ba asta cu Auto&Moto? Si in al doilea rand iti trebuie parole sa iti creasca putina minte in primul rand!

| sundoku explică (pentru FurtunaDiesel):

Esti prost sunt nou pe TPU nu stiu

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru sundoku):

Pai vad ca prostu esti tu ca daca esti nou trebuie sa citesti regulamentul nu sa postezi ca idiotu!

| sundoku explică:

Ce jocjoci