| Freezo a întrebat:

Salut,TPU.Am o intrebare legata de metin2.ro!Am lvl 52 si sunt pe corp(aura) si vreau sa ma bag pe mental exista vreo smecherie ceva? scuzati categoria,este ce'a mai vizitata rog sa fie seriozitate rasp bun va primi funda+vothappy

11 răspunsuri:
| hahalera2323 a răspuns:

Nu poti...

| hahalera2323 a răspuns:

Nu poti sa te schimbi

| SupPeeps a răspuns:

Nu scuzam categoria. Serios, ar trebui mutate intrebarile care nu se incadreaza in categoria in care sunt.

| Freezo explică:

Ce'i cu mai multa exp sa raspunda va rog! trebuie sa existe o smecherie ceva... ast rasp funda+vottongue

| xXCosmynXx a răspuns:

Freezo sigur ca exista sunt toti niste nestiutori te duci la babuta si dai ceva cu competente (nu am mai jucat de mult) si dai niste bani si ti le reseteaza

| Freezo explică:

Cosmin,nu este adverat numai pana in lvl 30 se poate!

| lordboby a răspuns:

Sall! men nu mai poti reseta skilurile doar la batrana pana in lvl 30 sau cu un item de pe site (cu MD) funda:X?

| lordboby a răspuns:

Sall! frezo nu mai poti schimba skiluile decat pana la 30 lvl dar mai este un mod cu bani reali de pe item shop este un pergament sper ca te-am ajutat. Funda:X

| Freezo explică (pentru lordboby):

Daca ai putea specifica si ce item?

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Poti cu reset skill(De pe net )funditalove struck; x?

| Freezo explică:

Specificati si cu ce itemstraight face eu din cate stiu cu nimic de pe net nu se poate...