| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2RO.As vrea un ghid de crescut de la lvl 36 pana la 61.Detalii despre caracterul meu:
-Ninja lvl 36, fms+7 pietre+2 pvm cu pm 13% si pc1%, armura de lvl 34+4 cu pv 500, scut de lvl 0 +7, coif de lvl 0 +7, bratara de cupru+5 cu bonusuri, papuci de aur+5 cu pv 500, colier de aur+5, abanosi+5.
Ps: Daca este luat dupa internet nu dau funda si nici vot bun.
Ps2:Cel mai folositor primeste funda, vot si respectul meuhappy.

Răspuns Câştigător
| CoolGirlMary a răspuns:

Eu joc metin2ro de 4 ani.Te pot ajuta! In primul rand i-ati un scut de lv21(pentagon) macar +5, de la 36 pana la 40 cresti la bo, de la 40 pana la 50 du-te in templu in a 5 a camera, de la 50 la 61 stai prin dt si cresti la broastele de pe aceeasi insula cu dt(Turnul demonilor)PLS vote si funda, nu este luat de pe net! Asa am facut eu lv61 si sunt samanca

1 răspuns:
| CoolGirlMary a răspuns:

Multumesc pentru funda!