| IlegalSmile a întrebat:

Neata TPU

Aceasta intrebare este legata de metin2

As vrea un ghid complet ce bonusuri, pietre sunt mai bune pentru a fi PVP [cand cineva este pe liber dintr'un skil sa'l omor]

Ce bonusuri imi trebuie pentru :

-arma
-armura
-colier
-cercei
-bratara
-scut
-papuci
-coif

Si ce pietre imi trebuie normal sunt +6 dar ce pietre trebuie sa pun pe arma si pe armura

PS : Acest ghid sa se refere la shaman pe leac big grin

fundita ^^

Răspuns Câştigător
| SME a răspuns:

Iti trebuie set! setul este sa iti pui pe arma armura colier scut ce mai ai tu anti-war,ninja,saman,sura iti alegi unul dintre ele sau ti le puii pe toatewinking pietre hmm tot ca la set iti pui pietre pe arma-anti ninja, anti war, anti sura.pe armura iti puii-de HP(pv) piatra eschivei si piatra apararii big grin cam atat funda?

| SME a răspuns (pentru SME):

Funda?

1 răspuns: