| Teodoruka12 a întrebat:

am o problemă.
Acum câteva zile mi-am instalat metin24yours şi nu mi-l mai pot dezinstala.Intru în folder,nu îmi arată niciunde uninstall
Intru la "default programs" la unistall,nu îmi arată pe listă niciunde.Vă rog, e urgent! Mi se blochează tot calculatorul.De vreo 2 zile încerc să îl dezinstalez dar nu reuşesc...Cineva cine ştie unde să intru? :-(.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Nu este nevoie sa il dezinstalezi, doar sterge folderul in care este jocul.

| Teodoruka12 explică (pentru William):

Okay,mersi♥♥

1 răspuns: