| EnjoyLife69 a întrebat:

Am si eu o problema si nu am gasit alt site mai bun decat aceste happy.Deci...Laptopul meu s-a stricat si am intrat pe PC problema e caci in discul D am doar 20gb liberi dar in total am 24gb.Am doar 4 fisiere in D care nu au mai mult de 15mb deci nu stiu ce are va rog mult ajutati-ma dau funda si vot celor care ma vor ajuta. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe partitia "D:\" exista un folder numit "System Volume Information" care contine fisiere de backup pentru system, cu informatii despre instalarile facute. Acestea sunt fisiere de system si au atributele "ascuns" si "Read only" care nu-ti dau posibilitatea sa le vezi numai in anumite conditii. Despre editare sau stergere nu se pune problema.