| anonim_4396 a întrebat:

am o problema am incercat sa reformatez pc si cand a ajuns la momentul acela sa-si dea restart se blocheaza la prima imagine care iti apare cand aprinzi pc-u
am dat restart am scos/bagat in priza si degeaba tot acolo sta...
plz help
Multumesc anticipat!
Dau funda

2 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

E clar ca acel cd a fost zgaritat unele date au fost pierdute si ti-a cauzat o gramada de probleme. ToT ce poti face e sa til duci la un reprataor pentru ca pe tine te depaseste probleme si nimeni nu o poate repara fara sa vada cu adevarat cum e intelegi? P.S Vezi sa nu mergi la un reparator bulangiu care sa fure piesele si sa iti ia un pret destul de mic (il intrebi din prima pretul si problema) din pacate nu te pot ajuta cu altceva. Bafta

| deM0 a răspuns (pentru alin_9439):

Chestia e ca am facut cu un stick bootabil nu cu un cd...