| Flostar2010 a întrebat:

am o problema cand joc un joc care are cerinte mai mari dar calculatorul in duce dar cand joc 10 min pe el dintr-o data imi apare ecranul negru dar unitatea mere si se aude si sonorul de la joc. Am incercat sa sting monitorul si sa il aprind dar nu are rost si cand sting unitatea si o aprind napoi mere de parca nu ar fi nimic.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...placa ta video se incinge!
instaleaza un cpu termometer!*daca trece de 80 de grade. inseamna ca ai mari probleme cu coolerul *