| MinerulC a întrebat:

am o problema care persista de aproximativ 3 zile.

PC:
AM Athlon II x3 455
Procesor : 3. 30ghz
Sistem 64 - Bit
4Gb ram
windows 7

problema este urmatoarea

intru pe internet. si ma uit la un Video pe un site
ex. Youtube
dupa 2 minute daca nu misc mouseul mi se blocheaza videoclipul (imi ramane blocat la 1 fps) pana misc iar mouseul.
apoi iar daca nu il misc problema persista

am incercat sa reinstalez windows, l-am curatat pe dinauntru (pc), am reinstalat Flashplayer, am instalat toate frameworkurile, am facut update placa video. problema persista... Daca aveti o idee un sfat orice sunt bine venite multumesc mult (dau funda)

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ce placa video ai? hardul e pe sata sau ide? ai verificat hardul cu hd tune? ce browser folosesti? filmuletele se blocheaza doar in full hd sau si la rezolutie mai mica? ce temperatura ai la placa video cand vezi filmuletele?

| Axys a răspuns:

Sal problema e in felul urmator banuiesc ca ai reinstalat a doua oara windos7? bine acest windos 7 nu este bun te sfatuiesc sa pui un windos noral xp3 sau windos profesional si cu siguranta nu o sa mai intampini problema asta pc n-are nici o vina ori acel windos7 e pus pe cd cu probleme de pe net adica cu fisiere lipsa din el happy du-te la un prieten bun in caz de nu ai windos xp si cerei unul puneti pentru ca astea xp sunt mai bune decat astea noi

| anonimguy3 a răspuns (pentru Axys):

Ce sfat fara sens nu are legatura cu windowsul si am trait sa o aud si pasta ca WINDOWS 7 nu e bun ba XP e un jaf de windows pentru anii astia de acum 7, 8 sun cele mai bune Windows-uri.

| Axys a răspuns (pentru anonimguy3):

Bine cum spui tuwinking...

| MinerulC explică:

Windows este cumparat cat despre xp. nu mersi