| Sectoid a întrebat:

am o problema cu laptopul, l-am lasat in standby vreo cateva minute si cand am revenit sa-l trezesc a pornit totul de la hard, luminitele, cooleru de la placa de baza in afara de monitor, a ramas in black screen, am incercat toate metodele sa ii dau restart sa-l scot din priza, sa-i scot bateria, sa tin apasat pe power, sa scot ramii si sa-i incerc pe rand, sa il curat pe dinauntru insa tot nu si-a revenit, poate sa fie o problema software? sau e posibil sa se fi ars GPU sau CPU? Dar de ce sa se arda asa din senin?

1 răspuns:
| EuSuntSebiSiSuntJMK a răspuns:

Vreau si eu "silent aim" SA:MP 0.3.7 cleo 4.3 daca se poate unul cu on/off tasta f12 sau sa tastez aim