| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc meu aseara l-am inchis normal de dimineata cand voiam sa-l deschid imi arata doar dekstopu dar nu si icoanele si nici startul dar mauseul merge si daca dau click dreapta nu se intampla nimic ..nu avea nici un virus, nimic, nu stiu ce are ..Sa fie din cauza ca nu e original?

7 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

1. Mere sigur cu Reinstalare de windows am patit si eu si mi-a mers.
2. Da restart la bios (la o chestie asemanatoare mi-a mers).
3. Baga cd-ul piratat si dai repair.

ps: ca sa salvezi ce ai in pc baga stick-ul si o sa iti apara acolo open folder to view files dai si poti explora my computer, chiar si sa intri pe net.

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Acum sunt in safe modewinking

| nurckye a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Hey imi dai id de mess?

| nurckye a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu folosesc. Ti-as da skype dar sunt pe mobli.
Daca vrei iti dau nr de telefon

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Ai facebook?

| PachaMan47 a răspuns:

Am patit si eu chestia aceasta nu stiu din ce cauza dar am vazut ceva. Am dat "Ctrl+Alt+Delete" si am dat la procesesse si am dat end process la ceva numit explorer.exe sau iexplorer si mi-a disparut tot dupa ecran si tot la fel nu aveam decat sageata si task manageru deci daca il aprinzi si nu iti apar inconitele si startul eu as zice ca nu iti porneste windowsul chestia aia numita explorer sau iexplorer daca nu merge cu restart cred ca ar trebui sa iti reinstalezi windowsul big grin