| Anoni_Vasi_1999 a întrebat:

am o problema cu tastatura... Ieri ma jucam cs si cand apesi w si d merge inainte si face si dreapta. mie nu imi mai merge asa azi. ieri putea sa fac asta dar azi nu mai merge. ce pot sa ii fac? am schimbat si tastatura am umblat in setari de am de restore si tot nu merge. va rog. ce pot face? sad

3 răspunsuri:
| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Sar pute sa se fi stricat butonele de la ia. dar eu ti-as zice sa iti cumperi alta.

| Anoni_Vasi_1999 explică (pentru Rico_Tico_2000):

Am zis mane. am luat tastatura noua si tot nu imi merge sad Nu e de la tastatura. e de la alt ceva.

| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Ba atunci nu te pot ajuta că mie nu mi sa întâmplat