| Alexandru_TimpauMircea_1989 a întrebat:

am o problema la pc. Mi-am pus win 10, a rulat perfect pana am bagat bitcoin miner si prostii de astea, dupa ce am minat 48 de ore, am dat un restart la pc si imi apareau tot felul de culori, ba rosu, ba alb, ba albastru si nu mergea sa fac nimic si daca inchideam pc-ul inca le mai vedeam 4-5 secunde pe ecran. Am luat o placa video mai veche si am vrut sa vad daca merge cu aia, si a mers. Mentionez ca am procesor AMD APU deci inainte sa pu placa asta vineo nu aveam alta. Acum calculatorul merge cam cu lag si nu-mi place as vrea sa revin la APU, se poate? Sa se fi stricat o parte din procesor? Ce as putea face? IMG: http://minus.com/i/buMbKWYbG8hN4 asta imi arata la devices

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred. Mai degraba a cedat un driver sau s-a stricat Windowsul.

| Alexandru_TimpauMircea_1989 explică:

Asa și o eroare de Windows ceva incorrect able și memory