| Mariuss134 a întrebat:

Am o problema.Mi-am dat resetare la calculator si acum imi zice: "An operating system wasn't found.Try disconnecting any drives that don't contain an operating system.Press Ctrl+Alt+Del to restart". Am apasat si ma duce iar acolo, iar si iar.Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu mai ai ce face! Reinstaleaza windows! big grin

| Mariuss134 explică (pentru lpavel):

Nu ai inteles...

| lpavel a răspuns (pentru Mariuss134):

Ba am inteles, ai o eroare in windows de care nu poti scapa si nici nu vei putea pana nu reinstalezi windows happy

| Vl4dootz a răspuns:

Incearca sa dai start up repair sau recovery cu un cd sau stick cu windows pe el.
Bafta!