| IonutskilzZ a întrebat:

am observat ca de ceva timp pc-ul meu merge din ce in ce mai greu. Am 6 gb rami, placa video 1 gb, procesor 3 ghz, windows 7 am si reinstalat windowsul. Nu imi dau seama ce are...

Răspuns Câştigător
| mihai22222 a răspuns:

Daca ai reinstalat windowsul si tot greu merge incearca sa cureti radiatorul si procesorul chestia asta am patit-o si eu

| IonutskilzZ explică (pentru mihai22222):

Am facut cum ai zis tu, si am citit undeva ca nu trebuie pus intr-un loc stramnt big grin acum merge mai bine. Ms!

1 răspuns: