| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor rapid, o prietena mi-a trimis un videoclip pentru un proiect inainte sa plece, si trebuie sa il trimit de pe E-mailul ei, problema e ca se termina in @online.de, poate se referea @online.com, nu stiu dar nu gasesc nicaieri adresa de e-mail asa.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Online.de este detinut de telekom de. Doar apasa replay la email si trimite-i fisierul.
Daca email-ul nu exista sau domeniul este gresit atunci o sa primesti un email in care esti anuntat ca email-ul nu a putut fi trimis din cauza ca X/Y.