| anonim_4396 a întrebat:

Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa alexander_...@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.

nu e nici in spam nici in bulk... care e problema, de sters nu am sters nici un mail...
se poate retrimite inca un mail pe adresa contului meu?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ia uita-te inca o data. Imposibil sa nu fie. Toti am patit-o la inceput tongue

| lifeForJesus a răspuns:

Retrimite inca un mesaj, dupa care deschizi id-ul tau si il confirmi!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Si eu am patit la fel thinking nu am primit nimic. nu stiu ce se intampla. daca aflii cv te rog frumos sa ma anunti! mersi :*

| adrianhasde a răspuns:

Da se poate si eu am patit-o.

| IuLiA_4257 a răspuns:

Dix imi dati si mie niste instructiuni cum sa fac toate astea?

| natupeu22 a răspuns:

Ok, incearca sa trimiti un mesaj catre oricine, cu ce vrei, iti va aparea textul de mai sus... dai de mai multe ori si o sa iti vina mail-ul.
am activat "contul", PROBLEMA REZOLVATA.
mersi