| Crs_Cristi_2002_Lr9g a întrebat:

am si eu o intrebare.
Cum dau flood adica scriu in cmd -t -l ip si 65000 si mai sunt deaste cu -f ip am incercat pe toate si nu merg adica imi scrie ceva dar nu ii pica netul dc cine ma poate ajuta? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ai nevoie de multe calculatoare ca sa dai flood. Si nu prea merge asa cum zici tu.

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Tu chiar crezi ca poți sa dai flood așa ușor? Singur nu ai nicio șansă.

| Crs_Cristi_2002_Lr9g explică (pentru Hitback):

Scuze dar unii zic ca merge

| Hitback a răspuns (pentru Crs_Cristi_2002_Lr9g):

Ai nevoie de multe calculatoare ca sa dai flood. Si nu prea merge asa cum zici tu.

| ASDADA a răspuns:

1.Iti va trebuii strawberry si udp.pl 2.Trebuie sa ai net foarte bun 3.Ca sa afli un ip de pe skype/omegle ex: va trebuii sa il suni si in task manager va aparea ceva la activitate ex: skype.exe 5.5.5.5. Acela este ip, iar daca ai luat strawberry si udp.pl P.S UDP.PL VA TREBUII SA IL PUI PE ECRAN
Va trebuii sa faci urmatorul lucru intri in cmd scrii cd desktop, iar dupa scrii udp.pl IP PORT [90, pui mereu 90] si secundele sunt max 300 : EX: http://imgur.com/a/vZGXZ. Trebuie sa ai net foarte bun daca nu ai te vei pica singur, bafta la flood!