| dani913 a întrebat:

am si eu o intrebare cum fac la calculator chestie de aia cum era in scoala generala la capculatoare administrator si elev?

Răspuns Câştigător
| Naimad a răspuns:

Accesezi meniul Start.
Accesezi Control Panel.
Selectezi User Accounts And Family Safety (siguranta utilizatorului si a familiei)
Click pe "Add Or Remove User Accounts" ( adaugi sau stergi conturi de utilizatori).
Selectezi "Create User Accounts" (creati conturi de utilizatori).
Tastezi numele contului de utilizator. Va trebui sa alegi intre un cont standard si unul de administrator.