| Andu_Andu_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Cum pot instala IOS (nu conteza versiunea IOS-ului.) Am gasit eu niste tutoriale dar sau sfarsit prost. Si as vrea si un sfat sau un tutorial care pot instala IOS pe HTC Sensation Z710E.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Tutorial poti gasi pe:
www.tutoit.ro
E foarte bun site-ul si are tutoriale despre tot felul de probleme.
Succes!

| Andu_Andu_1995 explică (pentru Darius392):

Site-ul nu mergea m-am interesat de el l-am gasit dar nimic... sad am eu o metoda de a introduce ios pe HTC dar e riscant sansa de a reusi 30% si dupa nu stiu sa bag android inapoi :X happy