| NightFury a întrebat:

am si eu o nelamurire care nu o pot rezolva. Joc Top Eleven pe Facebook si nu stiu cum ma bate unu cu jucatori mai slabi (la calitate). Am tactica 5 fundasi, 3 mijlocasi (unu in mijloc, 2 in laterali) si 2 atacanti. Tactica mea e facuta dupa jucatori. As vrea sa stiu 3 lucruri sa stiu :

1. Cea mai buna tactica!

2. Sfaturile antrenorului.

3. Cum pot deveni mai bun. Eu cred ca daca stiu 1 si 2 voi fi dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Catutzu_Cata_1998 a răspuns:

Eu m-am apucat de top eleven si m-a dat cu tactica 5-4-2... este slabutza asa ca am pierdut majoritatea meciurilor dar acum am 3-2-3-2 si ii ff buna, in ultimele 3 meciuri nu am luat gol am batut cu peste 4-0 orice echipa...

uite o poza : http://imageshack.us/photo/my-images/854/mytactic.jpg/

bun acum la sfaturile antrenorului

mentalitate : normala
stil de joc : pe mijloc daca fundasii laterali se retrag ( cu sageata albastra ) daca nu se retrag mixt.
presing : daca ai conditie peste 50 (pe tot terenul daca ai sub 50 ( in jumatatea proprie)
deposedare : normala
stil de pase : mixte
stil de marcaj : om-la-om

Contraatac - bifezi
Pas la offside - nu bifezi

daca esti in nivelul 1... nu ar trebui sa strici nici un token si nici foarte multi bani...

la stadion uh trebuie sa faci pentru prima data punctul sanitar ---> iarba sintetica si... atat in nivelul 1.

ar fi bine ( daca esti in nivelul 2 ) sa iti faci alt cont...

Sper ca te-am ajutat!

| Adevaratul_Tei_1999 a răspuns (pentru Catutzu_Cata_1998):

WoW frate mersi mult pentru mine am folosit tot ce ai zis uh si am incercat un amical cu un pr nu imi vine sa cred ca tot ce ai zis e adevarat am dat 4in prima repriza si am mai dat 3 a doua repriza scor final 7-0 si am avut 80 posesie iti multumesc din suflet

| zE3nMV a răspuns (pentru Catutzu_Cata_1998):

Catutzu. MERSI MULT!

| ionutz123y a răspuns (pentru Catutzu_Cata_1998):

Asa este

| ionutz123y a răspuns (pentru Catutzu_Cata_1998):

Bine

5 răspunsuri:
| Cristian_Andrei_1987 a răspuns:

Eu am tactica 3-4-3 posesia o am ff buna, dar bat doar la 2, 3 goluri diferenta.cum pot da mai multe goluri?