| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema : Am un card Micro SD de 16 GB. Il pun in adaptor de la Panasonic si dupa pun adaptorul intr-un cititor de carduri. Totul bine. Cand il pun in PC mi-l citeste, mi-l deschide dar dupa 10-20 de secunde se blocheaza tot PC-ul. Ce pot face? Dau FUNDA. Multumesc!

1 răspuns:
| rebegel01 a răspuns:

Serverul DOWNED Communnity s-a DESCHIS.
Un GameMode UNIC si un STAFF prietenos.
La 20 ONLINE facem UN EVENT in care puteti castiga foarte multi bani de inceput.

Hostname: DOWNED Community ===>> Welcome to OUR WORLD!

IP/Adress: rpg.downed.ro:7777

Ping: 11

Players: X/50

Gamemode: DOWNED 3.3.9

Serveru DOWNED mai are si: ==>> Un site propriu si un forum acesta fiind >>> http://panel.downed.ro/index.php Un GM foarte bine lucrat si un Script bun.
==>> O economie sporita

VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE! ~~~ DOWNED Community