| NedeFcSb a întrebat:

Am si eu o problema cu FIFA 11. Totul bine si frumos pana incerc sa fac vreun turneu. Dau New/Load Tournament si atunci mi se blocheaza ecranul si imi iese din joc. Am windows 7 Home Premium. Nu stiu de ce se intampla pentru ca pana acum mi-a mers si acum nu mai imi merge de vreo 3 luni. Am incercat de mai multe ori dar tot asa face. Va rog daca aveti vreo solutie dau funda + vot.

1 răspuns:
| anonymous2666 a răspuns:

Mda. nu stiu, asa mi-a facut si mie la fifa 98. mergea sa fac turnee dar dupa un timp numai., mie imi zicea ca lipseste un fisier si d-aia nu mergea.