| DannyDiamant555 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc.
Imi tot apare o prostie cu low disk space.
Intr-adevar cand m-am uitat la partitia C mai aveam max 6MB
Am intrat in toate fisierele din program files si restul'.
Dar cand m-am uitat in Documents and Settings scria 26GB
Am intrat si acolo in toate fisierele si cel mai mare fisier are 10 MB.
Si cand se mai actualizeaza un program ceva nu pot.
Ce sa fac? Ajutooooor

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un fisier cu atributul "ascuns" are o capacitate foarte mare. Cea mai simpla rezolvare ar fi sa stergi fisierul dar daca computerul este virusat tot degeaba.
Poti face sa vezi aceste fisiere: http://www.imsafeonline.ro/......dows-7.htm
Daca nu tine cauta Bitdefender online, instaleaza-l si dai o scanare. Daca nici asa nu merge singura solutie este stergerea completa a tuturor partitiilor si reinstalare Windows cu repartitionare. Poti copia pe DVD-uri ce vrei sa pastrezi de pe HDD. Atentie! Fisierele care au terminatia exe sau bat pot fi infectate.

| DannyDiamant555 explică (pentru Salontanul):

Ms muuuuuuuuuuuuuuuuuult de tot
Am intrat la folder options si am bifat casuta care arata fisierele ascunse
Si am vazut un fel de patch cu jocuri care avea 26 GB
Ms inca odata

3 răspunsuri:
| DannyDiamant555 explică:

Scuzati ca tot eu raspund dar, are ceva daca sterg all users, folderul unde se presupune ca am 26 GB?

| lovethissite a răspuns:

Cel mai bine e sa reinstalezi windows-ul
orice ai face tot iti va aparea
PS:am patit si eu, am sters tot ce era nefolositor dar degeaba peste 10 minute imi aparea din nou