| Maryyuss19 a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, am acel cooler de la ventilatie de la MSI si nu imi porneste. Am vorbit cu un prieten care are un calculator putin mai bun ca al meu si imi trebuie acel program numit MSI AFTERBURNER ca acel cooler sa se roteasca. Imi puteti spune si mie cum sa configurez acel program ca coolerul sa se roteasca, deoarece sursa mea se incalzeste foarte repede.
Funda

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Pai ai încercat măcar sa te uiti prin program înainte sa întrebi?

| Maryyuss19 explică (pentru Niklauss):

Salut Niklauss! Am incercat sa ma uit si sa fiu sincer nu ma inteleg nimic, si nu ma pricep, prefer sa intreb oamenii care se pricep decat sa imi bag ''mana unde nu trebuie''

| Niklauss a răspuns (pentru Maryyuss19):

Mai rău sigur nu poti face, numai daca ai face ceva gen sa îl încălzească mai tare si sa explodeze si sa mori laughing