| lucian69 a întrebat:

Am o tableta android si se incalzeste foarte repede. Imi puteti spune un program ceva care sa nu se mai incalzeasca?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu o folosesti, nu se incalzeste.winking

| Jipa95 a răspuns:

Nu exista asa ceva! laughing)

| Wukii a răspuns:

Nu există așa ceva.

| alexcs123 a răspuns:

Aplicatie de mers la munca nu vrei? De aspirat prin casa ce zici? Da de facut prajituri?

| CinevaNou a răspuns (pentru alexcs123):

E o aplicatie care atunci cand arunci tableta in sus iti zice cat de sus ai reusit, in metri. smug

| Angel2203 a răspuns:

Nu ai ce face. sad Asa e din fabrica! Asa am patit si eu cu o tableta serioux. Se incalzea foarte tare chiar si cand dabea deschideam youtube-ul! Daca ai garantie o duci la service si vad ei ce pot sa îi faca. big grin