| cezarpopescu7 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Mi se vede la CS 1.6 decat partea de sus stanga a ecranului si nu mi se vede : options, find server ...etc! PrecizezsadNu am counter strike-ul de pe steam, l-am instalat de pe internet!

3 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Instaleaza alt cs daca ala nu merge.
Iar daca faca la fel cu toate cs-urile da dublu click pe imaginea aia sau apesi pe steagu ala de pe tastatura si click iar pe ecranu de la cs.
Nu mi s-a intamplat si nici nu am mai auzit.
vezi ce faciwinking

| cezarpopescu7 explică (pentru SeReNoo):

Am incercat sa iau alt cs si sa apas pe stegulet si nu merge

| cezarpopescu7 explică:

Am incercat sa iau alt cs si sa apas pe stegulet dar tot nu merge!sad