| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la pc.Cand vreau sa joc un joc pe pc apuc sa joc decat cateva minute. apoi se blocheaza pcul si nu mai am ce-i face..trebuie sa-i dau restart din butonul din unitate...Am bagat un windows care mi l-a dat cineva care se pricepe la calculatoare.Am bagat acest windows dar tot se blocheaza.Am mai luat un windows de la un prieten si tot la fel.Imi puteti spune ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hanonime a răspuns:

Mentionez ca pe internet si orice altceva in afara de jocuri imi merge foarte bine!

| Ajut0r a răspuns:

Pai tu ar trebui sa il duci la un specialist am afut si eu o problema de genu:Cand imi deschideam pc-ul in cateva min mi se inchidea.Eu zic dul la un specialist adica la reparat si cu siguranta til va face ca si pc-ul meu de asemenea