| Seby119 a întrebat:

Am si eu o problema legata de calculator. Am windows 7 pe 64 bit si in momentul cand aprind calculatorul si vrea sa intru in my computer, imi apare ca e in bara si daca il accesez in bara nu imi mai apare pe dekstop si se vede ca apare in dreapta adica fuge fereasta in dreapta si pe dekstop nu mai apare.
Doar in My computer si cu Google Chrome patesc asta

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este virusat. Incearca cu antivirusi free sau online.

| Seby119 explică (pentru Salontanul):

Nu are cum fi virusat. e windows bagat de ieri si astazi am patit asta straight face

| Salontanul a răspuns (pentru Seby119):

Atunci schimsa suportul de pe care ai instalat Windowsul (DVD, stick). Poate fi defect.